Een modern tweede huis in Spanje gelegen in het pittoreske Spaanse dorpje Daya Nueva - € 260.000

Haus, Villa Almoradi, Costa Blanca Süd

Deze moderne geschakelde woningen bieden de perfecte combinatie van het rustige Spaanse dorpsleven en de moderne gemakken.

Kom binnen in de leefruimte waar u gelijk een vrij gevoel zult krijgen. Het hoge plafond creëert een gevoel van ruimte en licht waardoor een warme en uitnodigende sfeer ontstaat. De slimme indeling van de woonkamer en de naadloze overloop van zithoek, eetkamer en keuken zorgen voor een gevoel van verbondenheid.

De grote ramen bieden een mooi uitzicht op uw tuin en het zwembad. Hier kunt u volop ontspannen en genieten van de zon. Tevens kunt u in de voortuin eenvoudig uw wagen parkeren.

Deze schakelwoning beschikt over 2 ruime slaapkamers en 2 complete badkamers. de hoofdslaapkamer geniet van een eigen badkamer en suite wat zorgt voor maximale privacy en comfort.

Deze geschakelde Villa is gelegen in het hart van het pittoreske Spaanse dorpje Daya Nueva aan de Costa Blanca Zuid. Een heerlijke plek waar de geur van sinaasappelbloesem in de lucht hangt en de zon u elke dag verwelkomt met een warme omhelzing.

U kunt genieten van de rust en de stilte om u heen, terwijl u toch vlakbij de bruisende dorpen als Benijofar en Rojales bent.

Dankzij de goede verbindingen via de A7 bent u binnen 40 minuten op de luchthaven. Zo kunt u optimaal genieten van uw tweede huis in Spanje.

Neem vandaag nog contact op met de gerenommeerde Nederlandstalige makelaar Ibérica-Estates om een bezichtiging te boeken en zelf de charme van deze woning in Spanje te ervaren.

Allgemeine Eigenschaften

Referenznummer
3977
Preis
€ 260.000
Küste
Costa Blanca Süd
Ort
Almoradi
Schlafzimmer
2
Badezimmer
2
Baujahr
2025
Energieausweis
Wird angefragt
Jährliche Grundsteuer
€ 310

Oberflächen

Grundstücksflache
194 m2
Bebauter Fläche
96 m2
Küchen
8 m2
Wohnzimmer
32 m2

Entfernungen

Flughafen Alicante
37 km
Flughafen Murcia
79 km
Zentrum
0.3 km
Stranden
11 km
Golfplatz
5.5 km

Ausstattungen

Sonderausstattung
Alles ebener ErdeAmerikanische kücheDuscheHaustelefonSicherheitstürVorinstallierung Klimaanlage
Außenausstattung
GartenLuft WärmepumpePrivat ResidenzPrivater Pool
Generelle Ausstattung
Poolblick

Bleiben Sie über neue Immobilienangebote informiert

Melden Sie sich für
unseren Newsletter an

Ihr Name wurde nicht korrekt eingegeben
Ihr E-Mail wurde nicht richtig eingegeben
Aufgrund der DSGVO müssen wir Sie ausdrücklich um Ihr Einverständnis mit unserer Datenschutzerklärung bitten.